Hakkımızda

Turgutlu Kanal açma, ilk olarak İzmir Kemalpaşa’da 2012 yılında tek araç ile vidanjör hizmetine başlamıştır. Kurulduğumuz günden bu yana daima müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuk. Siz değerli müşterilerimizin takdiri ile araç filomuzu genişlettik ve şimdi de müşteri pörtfoyumuzu genişletiyoruz. 

   Turgutlu Kanal açma olarak Turgutlu başta olmak üzere Manisa ili ve tüm ilçelerine Kanal açma hizmeti ve vidanjör hizmeti vermekteyiz. Bir çok doğal güzelliği içinde barındıran Turgutlu ilçesini her zaman temiz ve bakımlı kılmayı şirket olarak kendimize görev edindik. Sektöründeki öncü konumu, geniş filosu ile Turgutlu Vidanjör  ev, otel, restorant ve işletmelerin ;

  Tıkanıklık açma, tuvalet banyo, lavabo tıkanıklığı  giderleri açma, kanal ve kanalizasyon tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma, pis su gider tıkanıklığı açma, mutfak gider tıkanıklığı, vidanjör hizmeti, kanal temizleme, yağmur suyu çekimi, havuz ve gider tıkanıklığı temizliği, çamur çekimi, foseptik ve su çekimi, logar açma ve tamiratı, kanalizasyon temizleme işletmelerin kimyasal atıkları nakliyesi ve temizlenmesi, bakteri nakliyesi gibi hizmetleri sizlere sunmaktadır.

   Daha detaylı bilgi için bizlerle dilediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Yoğun çalışmalarımızla Manisa’nın her ilçesine ulaşarak çalışmalarımızı her koldan yürütmekteyiz.

Misyonumuz

Turgutlu Kanal açma olarak tam bir çevre dostu olup çalışmalarımızı da, “çevremizi daha fazla nasıl koruruz” sorusuna göre planlamaktayız. Aynı zamanda tüm çalışmalarımızda öncelikli amaçlarımızdan biri de müşteri memnuniyetini ileri düzeyde sağlayabilmektir. İnsanlarımızın ve çevremizin sağlığını önceliğimiz yaparak sizlere en iyi hizmeti sunmak, şirket olarak varoluş sebebimizdir.

Vizyonumuz

İşimizi en iyi şekilde yapmak, ekip olarak işimizle ilgili bilgilerimizi sürekli güncel tutmak, her türlü soruna çözüm bulabilmek ve böylece her zaman ilk tercih edilen şirket olabilmek.”

Çevre Dostu

İzsu ve Maski denetimli ve ruhsatlı araçlarımızla size hizmet vermekteyiz aynı zamanda çevre duyarlılığımız da ön plandadır.

Hızlı Müdahale

Planlama ve antlaşmalarımız doğrultusunda geniş araç yelpazemiz ve ulaşım kolaylığı merkez noktamız ile , İstediğiniz anda hizmetinizdeyiz.

Uzman ve Dinamik Ekip

Konusunda uzman personeli ve son teknoloji araçları ile kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

7/24 Hizmet

7 gün 24 saat, durmaksızın yorulmaksızın tıkanıklık ve taşma vb. gibi olası sorunlarınızda siz müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

Kanal Açma Hizmetleri

Logar tıkanıklığı

Kanal tıkanıklığı açma

Gider tıkanıklığı açma

Vidanjör Hizmetleri

Foseptik Temizliği

Kimyasal Atık çekimi

Yağmur suyu çekimi

Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon görüntüleme

Logar görünteleme

Kanal görüntüleme

Hizmet Bölgelerimiz

Geniş araç filomuzla ve uzman ekiplerimizle gece gündüz, Turgutlu ve  Manisa ilinin tüm ilçe, belde ve köylerine hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM