Hizmetler

Kanal Açma Hizmetleri

Logar tıkanıklığı

Kanal tıkanıklığı açma

Gider tıkanıklığı açma

Vidanjör Hizmetleri

Foseptik Temizliği

Kimyasal Atık çekimi

Yağmur suyu çekimi

Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon görüntüleme

Logar görünteleme

Kanal görüntüleme

Kanal açma

Tıkanan kanallara ve kanal borularına, teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz

Tuvalet ve lavabo gider açma

Tıkalı tuvalet, lavabo ve banyo gider borularını teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda açarız.

Logar ve Kanalizasyon temizliği

Tıkalı logar ve kanalizasyonlara teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

Vidanjör Kiralama

Turgutlu vidanjör geniş araç yelpazesi ile firmalara ve işletmelere vidanjör kiralama hizmeti sunmaktadır.

Kanal Görüntüleme

Tıkalı kanallara ve kanal borularına, giderlere, kanalizasyonlara en son teknoloji kanal görüntüleme cihazlarımızla en kısa zamanda çözüme ulaştırırz.

Periyodik kanal bakımı

Kanalların, kanazlizasyonların, logarların günlük hayatımızda sürekli kullanılmakta olduğundan dolayı olası olumsuz durumlarla karşı önlem almak için periyodik aralıklarla bakım yapmaktayız .

Vidanjör Hizmetleri

Turgutlu ve Manisa ilinin tüm ilçelerinde olası vidanjörlük tüm sorunlarınız için vidanjör hizmeti sunmaktayız.

Foseptik çekimi ve temizliği

Foseptik çukurların dolması hem size hem de çevrenize endişe verici bir durumdur. Bu tür durumlarlarda en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

Yağmur Suyu Çekimi

Yağmurlu havalarda taşan logarları ve dolan çukurlarınıza teknolojik ekipmanlarımızla ve profesyonel bir şekilde en kısa zamda çözüm üretmekteyiz.

Çamur çekimi

Kuyu, arazi veya herhangi bir alanınızı işgal eden çamur birikintilerini temizleme hizmeti vermekteyiz.


Havuz Temizliği

Yağmurlu havalarda taşan logarları ve dolan çukurlarınıza teknolojik ekipmanlarımızla ve profesyonel bir şekilde en kısa zamda çözüm üretmekteyiz.


Kimyasal atık temizliği

Fabrikaların kimyasal atıkları hem bulunduğu ortama hem de çevresine tehdit edicidir. Olası kazaları önlemek amacıylaen kısa zamanda güvenli alanlara taşınması gerekmektedir. Bu tür durumlarda bize hemen ulaşabilirsiniz.

Bakteri Nakliyesi

Bakteri nakliyesi

Atıksu çekimi

Atık su çekimi

Hizmet Bölgelerimiz

Geniş araç filomuzla ve uzman ekiplerimizle gece gündüz, Turgutlu ve  Manisa ilinin tüm ilçe, belde ve köylerine hizmet sunmaktayız.

Çevre Dostu

İzsu ve Maski denetimli ve ruhsatlı araçlarımızla size hizmet vermekteyiz aynı zamanda çevre duyarlılığımız da ön plandadır.

Hızlı Müdahale

Planlama ve antlaşmalarımız doğrultusunda geniş araç yelpazemiz ve ulaşım kolaylığı merkez noktamız ile , İstediğiniz anda hizmetinizdeyiz.

Uzman ve Dinamik Ekip

Konusunda uzman personeli ve son teknoloji araçları ile kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

7/24 Hizmet

7 gün 24 saat, durmaksızın yorulmaksızın tıkanıklık ve taşma vb. gibi olası sorunlarınızda siz müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

İLETİŞİM