Kanal Açma Hizmetleri

Kanal açma

Tıkanan kanallara ve kanal borularına, teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz

Tuvalet ve lavabo gider açma

Tıkalı tuvalet, lavabo ve banyo gider borularını teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda açarız.

Periyodik kanal bakımı

Kanalların, kanazlizasyonların, logarların günlük hayatımızda sürekli kullanılmakta olduğundan dolayı olası olumsuz durumlarla karşı önlem almak için periyodik aralıklarla bakım yapmaktayız .

Logar ve Kanalizasyon temizliği

Tıkalı logar ve kanalizasyonlara teknolojik ekipmanlarımızla profesyonel bir şekilde en kısa zamanda çözüm üretmekteyiz

Kanal Açma Hizmetleri

Logar tıkanıklığı

Kanal tıkanıklığı açma

Gider tıkanıklığı açma

Vidanjör Hizmetleri

Foseptik Temizliği

Kimyasal Atık çekimi

Yağmur suyu çekimi

Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon görüntüleme

Logar görünteleme

Kanal görüntüleme

Çevre Dostu

İzsu ve Maski denetimli ve ruhsatlı araçlarımızla size hizmet vermekteyiz aynı zamanda çevre duyarlılığımız da ön plandadır.

Hızlı Müdahale

Planlama ve antlaşmalarımız doğrultusunda geniş araç yelpazemiz ve ulaşım kolaylığı merkez noktamız ile , İstediğiniz anda hizmetinizdeyiz.

Uzman ve Dinamik Ekip

Konusunda uzman personeli ve son teknoloji araçları ile kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

7/24 Hizmet

7 gün 24 saat, durmaksızın yorulmaksızın tıkanıklık ve taşma vb. gibi olası sorunlarınızda siz müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

Geniş araç filomuzla ve uzman ekiplerimizle gece gündüz, Turgutlu ve  Manisa ilinin tüm ilçe, belde ve köylerine hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM