Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon Görüntüleme

Tıkalı kanalizasyonlara en son teknoloji CCTV kanal görüntüleme cihazlarımızla tıkanıklığın sebebini öğrenerek araçlarımızla derhal sorunu çözüme ulaştırırız.

Kanal Görüntüleme

Tıkalı kanallara ve kanal borularına, giderlere, son teknoloji CCTV kanal görüntüleme cihazlarımızla tıkanıklığın sebebini belirleyerek sorunu gideririz.

Logar Görüntüleme

Tıkalı logarları, son teknoloji CCTV görüntüleme cihazıyla tıkanıklığa sebep olan cismi görüntüleyerek kanal açma aracımızla veya kanal açma cihazıyla tıkanıkları açarız .

Kanal Açma Hizmetleri

Logar tıkanıklığı

Kanal tıkanıklığı açma

Gider tıkanıklığı açma

Vidanjör Hizmetleri

Foseptik Temizliği

Kimyasal Atık çekimi

Yağmur suyu çekimi

Kanal Görüntüleme

Kanalizasyon görüntüleme

Logar görünteleme

Kanal görüntüleme

Çevre Dostu

İzsu ve Maski denetimli ve ruhsatlı araçlarımızla size hizmet vermekteyiz aynı zamanda çevre duyarlılığımız da ön plandadır.

Hızlı Müdahale

Planlama ve antlaşmalarımız doğrultusunda geniş araç yelpazemiz ve ulaşım kolaylığı merkez noktamız ile , İstediğiniz anda hizmetinizdeyiz.

Uzman ve Dinamik Ekip

Konusunda uzman personeli ve son teknoloji araçları ile kusursuz hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile faaliyet göstermektedir.

7/24 Hizmet

7 gün 24 saat, durmaksızın yorulmaksızın tıkanıklık ve taşma vb. gibi olası sorunlarınızda siz müşterilerimizin daima hizmetinizdeyiz.

Hizmet Bölgelerimiz

Geniş araç filomuzla ve uzman ekiplerimizle gece gündüz, Turgutlu ve  Manisa ilinin tüm ilçe, belde ve köylerine hizmet sunmaktayız.

İLETİŞİM